1. Jak rozpocząć współpracę?

Aby rozpocząć z nami współpracę należay dokonać rejestracji w naszym systemie B2B pod adresem www.b2b.to-ma.pl w opisie podać informację o chęci współpracy DROPSHIPPIG, zapoznać się z zasadami współpracy dropshipping dostępnych po rejestracji - link, następnie należy oczekiwać informacji z naszej strony. Po rejestracji mogą państwo przeglądać naszą ofertę, ale nie mogą Państwo złożyć zamówienia do czasu weryfikacji.


2. Czy udzielamy pomocy przy intergracji naszej oferty z Państwa eSklepem?

NIE. My udostępniamy tylko pliki do integracji, wszelkie prace związane z integracją i pomoc w sprawie integracji należy uzyskać u swojego dostawcy rozwiązań eSklepu.


3. Jakie pliki do integracji Państwo udostępniają?

Udostępniamy pliki w Format IOF (Internet Offer Format) to autorski format opisu oferty towarów stworzony przez firmę IAI S.A.. W skład formatu wchodzi kilka powiązanych ze sobą logicznie plików XML, które w kompletny sposób opisują towary w ofercie. 

Moduł Udostępniania oferty do integracji pozwala eksportować pliki z ofertą w formacie XML lub CSV. Na eksportowaną ofertę składają się dwa pliki XML lub CSV:

  • full.xml, full.csv - posiada informacje opisowe towarów, czyli opisy krótkie, nazwy, zdjęcia, kody itp.
  • light.xml, light.csv - posiada informacje o stanach magazynowych i ceny.

Uwaga: Udostępniane pliki z ofertą w formacie CSV nie zawierają wszystkich informacji jakie zawarte są w plikach IOF i XML. Nie jest to błąd. Integracja przez pliki CSV nie jest przez nas rekomendowana.


4. Czy możemy korzystać z Państwa opisów i zdjęć?

TAK. W ramach współpracy mogą Pańśtwo korzystać z naszych zdjęć (link do nich otrzymają Państwo w dodatkowym e-mailu) oraz opisów, ale zalecamy ich modyfikacje, użycie tych samych opisów obniża wartość strony w wyszukiwarce Google.


5. Jak wiele posiadacie pozycji na stanie? Szukam odpowiedniej hurtowni ale nie znalazłem takiej informacji na stronie?

Aktualne stany oraz ilość produktów można sprawdzić rejestrując się na naszej platformie B2B - stany te zmieniają się dynamicznie. Zapraszamy do rejestracji - patrz pkt. 1.


 6. Płatność za zamówienie.

Płatność za zamówienie odbywa się na podstawie wystawionej Faktury sprzedaży, w której zostają uwzględnione faktyczne koszty dostawy produktu oraz koszt obsługi zamówienia droshippingowego.


7. Wysłanie zamówienia za pobraniem do klienta końcowego.

W przypadku jeśli chcesz wysłać towar za pobraniem do swojego klienta to musisz to uczynić swoim kurierem wtedy przy zamówieniu należy wybrać ODBIÓR OSOBISTY (podany jest w tym momencie koszt obsługi twojego zamówienia) i w uwagach wpisać KURIER WŁASNY, termin, kiedy można przysłać kuriera należy ustalić z osobą odpowiedzialną za wysyłkę towarów - kontakt znajdziesz w warunkach współpracy dropshippingowej. 


Następne odpowiedzi wkrótce!

 

 

 

Skontaktuj się z nami

TOMA logo 200px black

ul. Kawaleryjska 19/23, pawilon C
15-325 Białystok, POLSKA

tel. +48 87 520 01 95

e-mail: iok@to-ma.pl

Wizyt:

Dziś 1

Miesiąc 109

Ogółem 1919